close
دانلود آهنگ جدید
دست نوشته های خودم

یک توسعه دهنده .Net

دست نوشته های خودم

دست نوشته های خودم

دست نوشته های خودم

دست نوشته های خودم

خدا حافظ رزبلاگ ، سلام ویرگول

خوب بالاخره بعد از مدت کوتاهی که مهمان رزبلاگ بودم تصمیم گرفتم برای راحتی خودم و شما به ویرگول کوچ کنم تا حداقل کد ها خوانایی بیشتری داشته باشند.

اگر دوست داشتید من را در ویرگول بیابید این آدرس من هست : https://virgool.io/@espiar

از رزبلاگ برای این مدت ممنونم خدا نگهدار


شنبه 25 اسفند 1397 179 ادامه مطلب
کوچ از وب سایت به وبلاگ!

به یاد دارم زمانی که می خواستم وب سایت خودم رو طراحی کنم چه شوقی داشتم. اولین کارم طراحی سایت خودم بود ! سایت رو با mvc 5  طراحی کردم و یک هاست ویندوز 500 مگاباتی خریدم 75 تومان و سایت رو طراحی کردم بعد از چند وقت سایت رو دوباره با امکانات جدید طراحی کردم و همه کارشو از صفر تا صد رو خودم انجام دادم (هر چند خیلی قشتنگ نبود ولی چون کار خودم بود لذت میبردم).

چندوقت پیش حدود یک ماه بود می خواستم سایتم رو با پوسته آماده بازنویسی کنم که درگیر یک پروؤه شخصی دیگر شدم (و فعلا هم در حال آماده سازی اون هستم) و نشد که باز نویسی کنم تا امروز فاکتور تمدید هاست 500 مگی اومد (، چند گرفته بودم و سالی چند تمدید می کردم ؟ 75 هزار تومان). با مشاهده فاکتور جدید متوجه فشار تحریم ها بر روی اینترنت و هاست های داخلی شدم ! قیمت تمدید امسال از 75 هزار تومن به 200 هزار تومن تغییر کرد ! بله به بیش از 2 برابر ! یعنی 200 هزار تومان برای 500 مگابایت هاست !  به عبارت دیگر هر 1 مگابایت 400 تومان ! البته توجه دارید که واحد پول ما ریال است نه تومان! و با این سرایط اقتصادی تصمیم گرفتم سایت رو تمدید نکنم و روی بیاورم به وبلاگ (ع) !

امروز هم همه پست های وب سایت رو منتقل کردم به این وبلاگ پس اگر تاریخ هارو دید همه مال امروز هست تعجب نکنید ! چون حال نداشتم دیگه تاریخ پست ها رو هم درست کنم !

همه کشور های جهان پیشرفت میکنند ما پس رفت !

 

Hello WebLog!

اوه در این پست چقدر تعجب کردم! (!)

چهارشنبه 28 شهريور 1397 214 ادامه مطلب